-30%

Чоловіча сумка бананка на груди в клітку сумка-слінг для чоловіків месенджер крос-боді(VS)
1 100 ₴
769 ₴
- В наявності
- Код: 990(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка бананка на груди в клітку сумка-слінг для чоловіків месенджер крос-боді(VS)

Чоловіча сумка бананка на груди в клітку сумка-слінг для чоловіків месенджер крос-боді(VS)

Чоловіча сумка-бананка на груди в карту, сумка-слінг для чоловіків месенджер крос-боді Характеристики: Матеріал: екошкіра (у стилі канва під оригінал); Ширина: 15 см; Висота: 26 см; Глибина за основою: 2 см; Плечовий ремінь регулюється. Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 260 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 см |
| Тип призначення | Чоловіча сумка бананка на груди в карту, сумка-слінг для чоловіків у стилі Луї Вітон месенджер крос-боді |
| Основні | |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Канва |
| Підкладка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769 ₴









