
Сумка планшет чоловіча еко шкіра чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшет (VS)
1 200 ₴
999 ₴
- В наявності
- Код: 620Ч(VS)
Сумка планшет чоловіча еко шкіра чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшет (VS)

Сумка-планшет чоловіча Polo еко шкіра чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшет (VS)

Сумка-планшет чоловіча Polo екошкіра, чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло Чоловіча сумка-планшет на плече, зручний і якісний варіант на кожен день. Характеристики Матеріал: якісна екошкіра; Довжина: 24 см; Висота: 21 см; Ширина за основою: 7 см; Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону); Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ). Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір чоловічих і жіночих сумок, переходьте на наш сайт.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 70 мм |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка-планшет чоловіча Polo екошкіра, чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло |
- Ціна: 999 ₴








