-16%

Чоловіча офісна сумка для документів А4 клітинка чорна портфель для документів (VS)
1 600 ₴
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 1173(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча офісна сумка для документів А4 клітинка чорна портфель для документів (VS)

Чоловіча офісна сумка для документів А4 стиль Луї Вітон клітина чорна портфель для документів (VS)

Чоловіча офісна сумка для документів А4 стиль Луї Вітон клітинка чорна, якісний портфель для документів Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 40 см; Ширина на основі: 6 см; Висота: 28 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 280 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 см |
| Основні | |
| Довжина: | 400 см |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | True |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴









