
Чоловічий крос-боді сумка на груди шкіряна чорна Бананка барсетка для чоловіків натуральна шкіра(VS)
1 500 ₴
1 165 ₴
- В наявності
- Код: 540(VS)
Чоловічий крос-боді сумка на груди шкіряна чорна Бананка барсетка для чоловіків натуральна шкіра(VS)

Чоловічий крос-боді сумка на груди шкіряна чорна Бананка барсетка для чоловіків натуральна шкіра(VS)

Чоловіча крос-боді сумка на груди шкіряна чорна | Бананка барсетка для чоловіків класична натуральна шкіра Характеристики: Матеріал: Натуральна шкіра (воловья шкіра); Довжина: 30 см; Товщина: 8 см; Ширина: 18 см; Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 320 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 см |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 180 см |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Товщина | 5 см |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Тип шкіри | Бичина |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 165 ₴







