Чоловіча міська сумка з відділом взуття в клітку сумка для речей для залу(VS)

Чоловіча міська сумка з відділом взуття в клітку сумка для речей для залу(VS)

Чоловіча сумка з відділом для взуття, сумка для речей, для залу Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 48 см; Ширина за основою: 22 см; Висота: 33 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 330 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина: | 480 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка з відділом для взуття в стилі Луї Вітон, сумка для речей, для залу |
- Ціна: 2 295 ₴










