
Дитячий блискучий міні рюкзак еко шкіра сталевий(VS)
1 000 ₴
849 ₴
- В наявності
- Код: 199Е(VS)
Дитячий блискучий міні рюкзак еко шкіра сталевий(VS)

Дитячий блискучий міні рюкзак еко шкіра сталевий(VS)

Якісний дитячий міні рюкзак Характеристики: Брелок у комплекті; Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра; Висота: 24 см; Глибина: 9 см; Ширина: 18 см; Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнимо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 370 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 849 ₴









