
Дитячий рюкзак рептилія прогулянковий рюкзачок для дівчаток в стилі рептилії Рожевий(VS)
750 ₴
- В наявності
- Код: 196ДР(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий рюкзак рептилія прогулянковий рюкзачок для дівчаток в стилі рептилії Рожевий(VS)

Дитячий рюкзак рептилія прогулянковий рюкзачок для дівчаток в стилі рептилії Рожевий(VS)

Дитячий рюкзак прогулянковий рептилія, невеликий рюкзачок для дівчаток в стилі рептилії Характеристики: Матеріал: екошкіра; Висота: 28 см; Ширина: 22 см; Глибина: 11 см; Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить до комплекту;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 28 см |
| Глибина | 11 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий рюкзак прогулянковий рептилія, невеликий рюкзачок для дівчаток у стилі рептилії |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴







