
Дитяча міні сумочка клатч на маленька сумка для дівчаток Темний з коричневим (VS)
920 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 1330Д(VS)
Дитяча міні сумочка клатч на маленьку сумку для дівчаток(VS)

Дитяча міні сумочка клатч на маленьку сумку для дівчаток(VS)

Дитяча міні сумочка клатч на плече, маленька сумка для дівчаток Характеристики: Матеріал: екошкіра (добре тримає форму); Ширина: 13 см; Ширина на основі: 8 см; Висота: 17 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 8 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 799 ₴


