Дитячий рюкзак Леопардовий Міні рюкзачок для дівчаток тигровий (VS)

Дитячий рюкзак Леопардовий Міні рюкзачок для дівчаток тигровий (VS)

Дитячий рюкзак леопардовий люкс якість. Міні рюкзачок для дівчаток тигровий Характеристики: Люкс Якість! Матеріал: високоякісна екошкіра; Якісний та практичний підклад; Висота: 27 см; Ширина: 23 см; Глибина: 12 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 12 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 1 100 ₴



