
Жіночий міні рюкзак сумка 2 в 1 Міський рюкзачок прогулянковий Кавовий(VS)
950 ₴
849 ₴
- В наявності
- Код: 868(VS)
Стильна жіноча мініпачка сумка 2 в 1, міський прогулянковий рюкзачок
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Сумка-рюкзак (лямки на карабінах, можна з легкістю перестебнути та носити як сумочку на плече);
Висота: 20 см;
Ширина (за основою): 18 см;
Глибина: 9 см;
Якісний підкладка та фурнітура;
2 відділення + передня кишеня на блискавці;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18 мм |
| Основні | |
| Глибина | 9 см |
| Вага | 450 г |
| Стать | Жіночий |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип | Городской |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кавовий |
- Ціна: 849 ₴






