-18%

Жіночий Міський рюкзак сумка трансформер великий та місткий рюкзак-сумка Білий(VS)
1 100 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 837В(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний жіночий рюкзак-сумка-трансформер-великий і місткий рюкзак-сумка
Характеристики:
-
Матеріал: якісна та щільна екошкіра (Туреччина);
-
Сумка-рюкзак;
-
Висота: 38 см;
-
Ширина: 26 см;
-
Товщина: 12 см;
Переваги:
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого китайського шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);

Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)

Прямі постачання з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 38 мм |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ширина | 26 мм |
| Основні | |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Верхний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴









