
Великий місткий Жіночий рюкзак Чорний(VS)
1 500 ₴
1 269 ₴
- В наявності
- Код: 1206Ж(VS)
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 мм |
| Основні | |
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 1 269 ₴









