
Жіночий Міський рюкзак на плечі та рюкзачок для дівчат(VS)
1 400 ₴
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 1159Ж(VS)
Великий жіночий міський рюкзак на плечі стиль Луї Вітон, модний і стильний рюкзак для дівчат, місткий і надійний
Храктеристики:
Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості;
Висота: 40 см;
Ширина основи: 34 см;
Глибина: 20 см;
Якісна металева фурнітура.

Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 34 мм |
| Основні | |
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 20 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 1 299 ₴









