
Жіночий міні рюкзак сумка з тисненням чорний маленький рюкзачок прогулянковий(VS)((VS)
1 050 ₴
875 ₴
- В наявності
- Код: 1521(VS)
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
| Основні | |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий мінішпакетка-стиль-стискач із тисненням чорний, маленький прогулянковий рюкзачок |
- Ціна: 875 ₴








