
Жіночий Міський рюкзак сумка кенгуру невеликий рюкзачок прогулянковий трансформер Червоний(VS)
1 300 ₴
999 ₴
- В наявності
- Код: 1290Р(VS)
Жіночий міський рюкзак кенгуру сумка, невеликий прогулянковий рюкзачок трансформер
Стильний і модний жіночий рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 31 см;
Ширина: 31 см;
Глибина на основі: 14 см;
Сумка-рюкзак (плечовий ремінь на карабінах);
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 31 мм |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 999 ₴





