
Жіночий рюкзак з хутряним брелоком еко шкіра(VS)
900 ₴
749 ₴
- В наявності
- Код: 573(VS)
Характеристики:
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТ
-
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра;
-
Лямки: тканинні, частково з накладкою з еко шкіри (міцні);
-
Брелок входить в комплект;
-
Висота: великий -30 см, міні - 24 см;
-
Ширина: великий - 22 см, міні - 18 см;
-
Глибина: великий - 10 см, міні - 8 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Основні | |
| Глибина | 10 см |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 749 ₴









