
Шкіряний чоловічий Міський рюкзак великий та місткий з натуральної шкіри Чорний(VS)
3 103,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1235(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шкіряний чоловічий рюкзак класичний чорний з натуральної шкіри якісний
Характеристики:
Матеріал: якісна натуральна шкіра (волова шкіра);
Висота: 43 см;
Глибина: 15 см;
Ширина: 30 см;
Якісна металева фурнітура;
Підкладка: поліестер;
Плечові лямки регулюються по довжині;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 38 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 31 см |
| Вага | 1000 г |
| Тип | Міський |
| Глибина | 14 см |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний чоловічий міський рюкзак великий і місткий із натуральної шкіри чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 103,65 ₴









