
Чоловічий шкіряний рюкзак під рептилію Міський рюкзак для чоловіків з натуральної шкіри ранець(VS)
3 300 ₴
2 499 ₴
- В наявності
- Код: 747(VS)
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра (воловья шкіра);
Висота: 42 см;
Глибина: 18 см;
Ширина: 32 см;
Якісна металева фурнітура;
Оригінальний дизайн в стилі рептилії (рельєфний);
Підкладка: поліестер;
Плечові лямки регулюються по довжині;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер з радістю Вам допоможе. Телефонуйте нам за телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 42 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 мм |
| Основні | |
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 18 см |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 2 499 ₴









