
Великий чоловічий Міський рюкзак шкіряний сумка ранець натуральна шкіра під рептилію сумка-рюкзак(VS)
3 915 ₴
- Немає в наявності
- Код: 946(VS)
Характеристики:
Матеріал: якісна натуральна шкіра (воля шкіра);
Висота: 42 см;
Глибина: 18 см;
Ширина: 32 см;
Сумка-рюкзак 2 в 1;
Якісна та надійна металева фурнітура;
Оригінальний дизайн у стилі рептилії (рельєфний);
Підкладка: поліестер;
Плечові лямки регулюються за довжиною;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 42 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
| Вага | 1000 г |
| Тип | Міський |
| Глибина | 18 см |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
- Ціна: 3 915 ₴








