Матеріал: Турецька екожа преміум якості;
Фурнітура: метал;
Перегляд: сумка- гакзак (можна носити як звичайний рюкзак на спині або як сумку на плечі);
Дизайн: однотонний матовий;
Всередині перегородка з кишені на блискавиці, яка розділяє внутрішню частину рюкзака на два відділи;
Висота: 29 см;
Ширина: 28 см;
Глибина: 11 см;
Відправляємо Нової Пощой, Укріпкою, Justin кожен день, крім неділі. Ми завжди намагаємося якомога швидше відправити ваше замовлення і часто наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на відсутність шлюбу.
Оплата на карту Приватбанка, ПроМОплата, платежі (Оплата при отриманні)
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 29 см |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 28 см |
| Вага | 600 г |
| Тип | Міський |
| Глибина | 11 см |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
- Ціна: 1 213,65 ₴










