
Жіночий Міський маленький рюкзак шкіра рожевий(VS)
1 000 ₴
849 ₴
- В наявності
- Код: 199Н(VS)
Характеристики:
-
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра;
-
Висота: 24 см;
-
Ширина: 18 см;
-
Глибина: 9 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 24 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 18 мм |
| Основні | |
| Вага | 370 г |
| Глибина | 9 см |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 849 ₴









