
Жіночий міні рюкзак рептилія еко шкіра Чорний(VS)
1 100 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 1002(VS)
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна еко кожа;
-
Сумка-рюкзак (2 в 1- трансформер);
-
Висота: 24 см;
-
Ширина: 21 см;
-
Глибина: 13 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 мм |
| Основні | |
| Вага | 400 г |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 899 ₴








