
Великий чоловічий Міський рюкзак з натуральної шкіри шкіряний чорний портфель для чоловіків(VS)
2 900 ₴
2 799 ₴
- В наявності
- Код: 891(VS)
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра (воля шкіра);
Висота: 40 см;
Глибина: 16 см;
Ширина: 30 см;
Якісна металева фурнітура;
Оригінальний матовий дизайн;
USB роз'єм для можливості під'єднання PowerBank або дротових навушників;
Підкладка: поліестер;
Плечові лямки регулюються за довжиною;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на Viber, ми завжди на зв'язку.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Основні | |
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 16 см |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 2 799 ₴









