-18%

Чоловічий міський рюкзак в клітину еко шкіра Чорний(VS)
1 700 ₴
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 1306(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий рюкзак в клітку
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Висота: 38 см;
Ширина на основі: 29 см;
Глибина на основі: 10 см;
Якісна металічна фурнітура.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 38 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 мм |
| Основні | |
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 10 см |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴









