
Шкіряний чоловічий рюкзак сумка трансформер сумка-рюкзак з натуральної шкіри Чорний(VS)
3 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1453(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловічий міський рюкзак шкіряний сумка трансформер, сумка-рюкзак чоловіча з натуральної шкіри
Характеристики:
Сумка рюкзак;
Матеріал: якісна натуральна шкіра (волова шкіра);
Висота: 35 см;
Глибина: 8 см;
Ширина: 28 см;
Якісна металева фурнітура;
Плечові лямки регулюються по довжині;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 41 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Вага | 1000 г |
| Тип | Міський |
| Глибина | 12 см |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний чоловічий рюкзак сумка-трансформер, сумка-рюкзак чоловіча з натуральної шкіри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴









