
Жіночий Міський рюкзак сумка трансформер жіноча сумка-рюкзак Коричневий(VS)
1 200 ₴
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 1077К(VS)
Матеріал: Турецька екожа преміум якості;
Фурнітура: метал;
Перегляд: сумка- гакзак (можна носити як звичайний рюкзак на спині або як сумку на плечі);
Всередині перегородка з кишені на блискавиці, яка розділяє внутрішню частину рюкзака на два відділи;
Висота: 32 см;
Ширина: 26 см;
Глибина: 12 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 мм |
| Основні | |
| Стать | Жіночий |
| Глибина | 12 см |
| Вікова група | Доросла |
| Вага | 700 г |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип | Городской |
- Ціна: 1 099 ₴






