
Матеріал: Екошкіра + плащівка;
Фурнітура: метал;
Кріплення для окулярів, роз'єм для під'єднання USB-пристрою всередині рюкзака;
Розміри:
Висота: 40 см; Ширина: 28 см; Глибина 11 см;
1 основна кишеня, 2 бічні кишені, 1 передня кишеня;
Вирушаємо Новою Пошкою, Укріпкою, Justin щодня, крім неділя. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення й нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправленням товар перевіряється на нашому складі, якщо немає браку.
Оплата на карту Приватбанка, Промолатання, Накладене плаття (Оплата під час отримання)
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Висота | 40 см |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 11 см |
| Тип | Міський |
| Вага | 700 г |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Вікова група | Доросла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 210 см |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Наплічна/Срібна |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Основні атрибути | |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Форма | Прямокутна |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 1 080 ₴










