
Жіночий міні рюкзак сумка кенгуру еко шкіра маленький рюкзачок сумочка Фіолетовий(VS)
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 641(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий мінішпакет-кенгуру кенгуру екошкіра, маленький рюкзачок сумочка
Характеристики:
Матеріал: якісна та м'яка екошкіра;
Висота: 22 см;
Ширина (за основою): 20 см;
Глибина: 9 см;
Якісний підклад і фурнітура;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ширина | 20 мм |
| Основні | |
| Глибина | 9 см |
| Вага | 600 г |
| Стать | Жіночий |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴

