Механізм: кварцовий (батарейка в комплекті);
Матеріал браслета: металеві ланки (якісне напилення, не облазить);
< h3 class="ck-header">Діаметр циферблата: 38 ммШирина браслета: 20 мм
Обхват максимальний: 250 мм (при необхідності браслет коротшає - забираються зайві ланки);
УВАГА! Можна доукомплектувати подарунковою фірмовою коробочкою
якщо Вам потрібна коробка, будь ласка, уточніть це нашому менеджеру при оформленні замовлення (вартість коробки - 70 грн); span>
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих та чоловічих аксесуарів
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 17 мм |
| Діаметр | 38 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | Мінеральна |
| Колір | Виберіть колір |
- Ціна: 835,65 ₴











