
Чоловічий наручний механічний годинник з відкритим механізмом металевий сталевий (VS)
1 400 ₴
1 049 ₴
- В наявності
- Код: 624(VS)
Оригінальний чоловічий наручний годинник з відкритим механізмом Forsining. < product_id id="1283430487">
Корпус і браслет: нержавіючий метал;
Механізм: Механіка (з автопідзаводом);
< span style="font-size:14px;">Діаметр циферблата: 4,3 см;
Висота циферблата: 1.5 см;
Максимальний обхват руки: 24,5 см (можна без проблем укоротити до меншого розміру);
Ширина браслета: 2 см;
В наявності із сріблястим циферблатом та золотистим;
Стрілки світяться в темряві;
Оплата та доставка
У нас великий вибір чоловічих та жіночих аксесуарів, переходьте на наш сайт.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Римські та арабські цифри |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 43 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип призначення | Сумка-планшет чоловіча Polo екошкіра, чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло |
| Тип сумки | Барсетка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 049 ₴








