-10%

Механічний чоловічий наручний годинник армійський військовий сталевий (VS)
1 400 ₴
1 259 ₴
- В наявності
- Код: 534(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механічний чоловічий годинник Forsining
Характеристики:
- < li>
-
Механізм: механічний;
-
Ремінець: полімерний;
-
Діаметр циферблата: 4,5 см;
-
Ширина ремінця: 2,4 см;
-
Загальна довжина: 25 см;
Оригінальний годинник Forsining;
ЦІНА ВКАЗАНА БЕЗ ОБЛІКУ Подарункова коробка. Якщо Вам потрібна коробочка, будь ласка, повідомте про це менеджера при оформленні замовлення (+60 грн.). фото товару на Viber.

Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. ">
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 г |
| Діаметр | 46 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Коричневий |
| Колір корпусу | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 259 ₴






