
Чоловічий наручний годинник електронний з підсвічуванням армійський камуфляжний годинник з будильником (VS)
850 ₴
629 ₴
- В наявності
- Код: 246КФ(VS)
Механізм: електронний (батарейка);
Функції: секундомір, підсвічування , будильник, дата ,годинник;
Матеріал браслета: полімер (міцні та надійні);
Діаметр циферблата: 55 мм;
Висота циферблата: 17 мм;
Ширина ремінця: 22 мм;
Загальна довжина: 260 мм;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих та чоловічих аксесуарів
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR |
| Матеріал | Полімер |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 24 години |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 18 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор заряду батареї | Ні |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
| Колір циферблата | Чорний |
- Ціна: 629 ₴









