Характеристики:
-
Матеріал корпусу - метал;
-
Матеріал ремінця - якісна та щільна ПУ шкіра;
-
Діаметр циферблата: 4,2 см;
-
Ширина ремінця: 2 см;
-
Механізм: кварцовий (на батарейці);
Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнимо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Покриття | Золото |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 46 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина ремінця | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для кого | чоловічі |
| Наявність | в наявності |
| Колір | Коричневий |
| Колір браслета/ремішка | Чорний |
| Колір циферблата | Чорний |
- Ціна: 500 ₴

