
Великий чоловічий металевий наручний годинник з Черепом кварцовий чорний в коробці (VS)
1 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 489+К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Великі чоловічі металеві наручні годинники з Черепом кварцові чорні в коробці
-
Подарунка в комплекті;
-
Механізм: кварцовий (батарейка входить до комплекту);
-
2 стрілки (годинна та хвилинна);
-
Корпус і ремінець: нержавіюча сталь;<> /h3>
-
Діаметр циферблата: 4,5 см;
-
Ширина ремінця: 2,2 см;
-
Загальна довжина: 26 см (регулюється);
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).

Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. /p>
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Діаметр | 45 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | Мінеральна |
| Колір циферблата | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴










