
Жіноча міні сумочка через плече рептилія лакова сумка-клатч крокодил Синій(VS)
1 282,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 710С(VS)
Модна жіноча міні сумочка через плече рептилія, сумочка клатч зміїна лакова, сумка-клатч крокодил
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна еко шкіра, добре тримає форму;
-
Висота: 15 см;
-
Довжина: 22 см;
< /li> -
Висота ручок: 10 см;
-
Ширина основи: 10 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Рептилія |
| Тип призначення | Модна жіноча міні сумочка через плече рептилія, сумочка клатч зміїна лакова, сумка-клатч крокодила |
| Паковання засобу | Пильник |
- Ціна: 1 282,50 ₴

