
Жіноча сумка на плече екошкіра Жіноча сумочка містка м'яка (VS)
1 350 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 1216Д(VS)
Стильна жіноча сумка на плече якісна екошкіра, жіноча сумочка містка м'яка
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна турецька еко шкіра;< /h3>
-
Плечовий ремінь в комплекті;
-
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см;
-
< span style="font-size:14px;">Висота: 29 см;
-
Довжина: 26 см;
-
Ширина основи: 11 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 949 ₴








