
Жіноча міні сумочка через плече каркасна блакитна сумка(VS)
900 ₴
849 ₴
- В наявності
- Код: 967ГБ(VS)
Яскрава жіноча міні сумочка через плече Marc Jacobs каркасна сумка блакитна
Характеристики:< /u>
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, без стороннього запаху;
Добре тримає форму навіть порожня;
Довжина: 21 см;
Ширина на основі : 8,5 см; Висота: 16 см;
Якісна металева фурнітура;
Плечовий ремінь на карабінах входить у комплект;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новий Поштою, Укрпоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacobs |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Тип призначення | Якісна жіноча мінісумочка на плече в стилі Marc Jacobs, маленька сумка каркасна |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 849 ₴









