
Жіноча сумка через плече з брелоком сумочка під рептилію еко шкіра зміїна Червоний(VS)
1 200 ₴
935 ₴
- В наявності
- Код: 664К(VS)
Модна жіноча сумка через плече з брелоком, сумочка під рептилію зміїна еко шкіра
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна еко шкіра, добре тримає форму;< /span>
-
Плечовий ремінь та брелок у комплекті;
-
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см;
-
Висота ручок: 12 см;
-
Висота: 23 см ;
-
Довжина: 24 см;
-
Ширина основи: 14 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Лакова |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 935 ₴






