
Шкіряний Міський чоловічий рюкзак з тисненням у клітинку чорний (VS)
3 800 ₴
2 999 ₴
- В наявності
- Код: 1395(VS)
Характеристики:
Матеріал: якісна натуральна шкіра (волова шкіра);
Висота: 41 см;
Глибина: 12 см;
Ширина: 30 см;
Якісна металева фурнітура;
Підкладка: поліестер;
Плямові лямки регулюються по довжині;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новий Поштою, Укрпоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 38 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 31 мм |
| Основні | |
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 14 см |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 2 999 ₴







