
Жіноча сумка слінг Бананка сумка для дівчини міні сумочка багет під рептилію(VS)
980 ₴
849 ₴
- В наявності
- Код: 1408(VS)
Жіноча сумка слінг, Бананка сумка для дівчини, міні сумочка багет під рептилію
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної еко шкіри, досить містка та практична.
Характеристики
Матеріал: якісна турецька екошкіра з тисненням під рептилію;
Плечовий ремінь: 130 см (регулюється);
Довжина: 24 см ( по верху); 20 см (внизу);
Ширина основи: 7 см;
Висота: 19 см;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте на наш сайт. /p>
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈



🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка-слінг, Бананка сумка для дівчини, міні сумочка-багет під рептилію |
- Ціна: 849 ₴










