
Жіноча міні сумочка на плече маленька сумка клатч Чорний(VS)
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 1215Ч(VS)
Жіноча міні сумочка на плече маленька сумка клатч(VS)(VS)

жіноча міні сумочка на плече маленька сумка клатч(VS)

Якісна жіноча міні сумочка на плече, маленька клатч сумка Характеристики: Матеріал: Екошкіра преміум якості; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь на карабінах у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см (регулюється у менший бік); Добре тримає форму навіть у порожньому стані; Одне наскрізне відділення (дві кишені ведуть у загальне відділення) розділене перегородкою-кишенею на блискавці по центру, також є внутрішня кишеня під стінку на блискавці; Розміри: Висота: 18 см; Довжина: 21 см; Глибина: 9 см ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 210 см |
| Тип призначення | Якісна жіноча міні сумочка на плече в стилі Луї Вітон, маленька сумка клатч |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 1 100 ₴








