
Жіноча шкіряна сумка портфель для документів планшета сумочка рептилія(VS)
2 300 ₴
1 849 ₴
- В наявності
- Код: 1528Ж(VS)
Жіноча шкіряна сумка портфель для документів, планшета, сумочка рептилія
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Довжина плечового ременя: 120 см;< /h3> Довжина: 29 см;
Ширина на основі: 7 см;
Висота: 32 см;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Висота | 320 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Тип сумки | Ділова |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Тип шкіри за способом оброблення | Рептилія |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Довжина: | 290 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча шкіряна сумка портфель для документів, планшета, сумочка рептилія |
- Ціна: 1 849 ₴








