
Жіноча сумка з брелоком еко шкіра Червоний(VS)
900 ₴
- В наявності
- Код: 379КР(VS)
Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра, відмінно тримає форму;
-
Є довга ручка на плече;
-
Довжина: 26 см;
-
Ширина: 11 см;
-
Висота: 19 см;
Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнимо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 12 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 900 ₴






