
Жіноча сумка на плече комбінована Жіноча сумочка еко шкіра Коричнево-білий(VS)
1 300 ₴
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 612КБ(VS)
Оригінальна жіноча сумка на плече чорно-біла комбінована, жіноча сумочка еко шкіра біла чорна, стильний зовнішній вигляд
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, добре тримає форму за рахунок каркасу;
Довжина: 32 см;
Ширина на основі: 14 см;
Висота: 21 см;
Висота ручок: 14 см;
Плечовий ремінь - в комплекті, знімний на карабінах (максимальна довжина 120 см - регулюється);
Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Коричнево-білий |
- Ціна: 1 099 ₴









