
Сумки-клатч міні-сумочка жіноча Маленька сумочка через плече Маленькі жіночі сумки Рожевий (VS)
850 ₴
779 ₴
- В наявності
- Код: 466Р(VS)
Сумки-клатч міні-сумочка жіноча, Маленька сумочка через плече, Маленькі жіночі сумки
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна Еко-шкіра (тримає форму);
-
Плечовий ремінь у комплекті;
-
Довжина плечового ременя максимальна: 120 см;
-
Висота: 15 см;
-
< span style="font-size:14px;">Довжина: 21 см;
-
Ширина основи: 10 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 779 ₴
