
Жіноча сумка еко шкіра Синій(VS)
1 150 ₴
999 ₴
- В наявності
- Код: 527(VS)
Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра, відмінно тримає форму;
-
Є довга ручка на плече;
-
Довжина плечового ременя (максимальна): 120 см;
-
Висота ручок: 12 см;
-
Довжина: 29 см;
-
Ширина: 12 см;
-
Висота: 23 см; h3>
Якщо у Вас залишилися будь-які питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі < a href="http://yourstore.prom.ua/delivery_info" target="_blank">"Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
- Ціна: 999 ₴
