
Міні сумка клатч крос-боді маленька сумочка через плече для крокодил дівчат Світло-коричневий(VS)
877,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 638(VS)
Міні сумка клатч, Жіноча сумка крос-боді, маленька сумочка через плече для крокодил дівчат
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної еко шкіри, досить містка та практична.
< p>
ХарактеристикиМатеріал: Еко Шкіра (щільна, тримає форму);
Довжина: 24 см;
Ширина основи: 6,5 см;
Висота: 16 см;
Оплата та доставка< Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).

Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте на наш сайт
Можливо Вас також зацікавлять подібні варіанти
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 800 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка кросбоді, мінісумка клатч, маленька сумочка через плече для дівчат |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 877,50 ₴






