-31%

Сумка слінг бананка еко шкіра Червоний(VS)
650 ₴
449 ₴
- В наявності
- Код: 473(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча сумка бананка
Характеристики:
- < li>
-
Висота: 25 см;
-
Ширина: 15 см;
-
Глибина: 8 див;
Матеріал: якісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
Позиції:
-
< span style="font-size:14px;">Яскраві та насичені кольори, красиво переливається на світлі;
-
< span style="font-size: 14px;">Візуально акуратна і компактна, але в той же час досить містка;
-
Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.

Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. ">
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴




