ck-header">
Модний жіночий клатч сумочка Baellery
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
-
Вигляд: клатч-сумочка(міні);
-
Довжина плечового ремінця : 38-69 см (регулюється);
-
Висота: 18 см;
-
Ширина: 11 см;
-
Товщина: 4 см;
Параметри:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
Компактний та зручний розмір, але в той же час досить місткий;
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.

Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (докладніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)< /p>

< span style="font-size:20px">Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.< /div> Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 690 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 650 г |
| Вікова група | Універсальний |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Верхний |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Рюкзак |
| Візерунки та принти | Ланцюжок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴




