Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра;< /h3>
-
Довжина плечового ременя: 120 см;
-
Довжина: 22 см;
-
Ширина: 6 см;
-
Висота: 15 см;
Якщо у Вас залишилися якісь -або питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 742,50 ₴





